ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: Μη λειτουργία Σχολικών Μονάδων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

Σύμφωνα με απόφαση του Περιφερειάρχη Δυτικής Ελλάδας κ. Νεκταρίου Φαρμάκη, την οποία και επισυνάπτουμε, οι Σχολικές Μονάδες της Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας δεν θα λειτουργήσουν αύριο Παρασκευή, 18/09/2020, λόγω έκτακτων καιρικών συνθηκών.

Οι υπόλοιπες Δομές Εκπαίδευσης θα λειτουργήσουν κανονικά.

Απόφαση

Επαγγελματικά Δικαιώματα

Αναζητήστε τα επαγγελματικά δικαιώματα των κατόχων τίτλων ειδικοτήτων που αποκτήθηκαν στο πλαίσιο της Δευτεροβάθμιας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης , ανά τύπο σχολείου και ειδικότητα:

Πρότυπο ΓΕΛ Πατρών: Πρόκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κάλυψη κενών – κενούμενων θέσεων μαθητών/τριών στη Γ΄ Λυκείου, έτους 2020-21

Δείτε την πρόκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος του Πρότυπου ΓΕΛ Πατρών, για την κάλυψη κενών – κενούμενων θέσεων μαθητών/τριών στη Γ΄ Λυκείου, σχολικού έτους 2020-21.

– Πρόκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κάλυψη κενών – κενούμενων θέσεων Γ΄ Λυκείου, 2020-21