Πρόσκληση για υποβολή δήλωσης προτίμησης σχολείων Αναπληρωτών – Λειτουργικά κενά αναπληρωτών εκπ/κων – Οδηγίες

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί Γενικής Παιδείας, ΜΝΑΕ ΕΚΟ και ΣΜΕΑΕ που προσελήφθησαν στις 5-3-2021 με τις αντίστοιχες αποφάσεις του ΥΠΑΙΘ για πλήρωση λειτουργικών κενών  στη ΔΔΕ Αχαΐας, να υποβάλλουν δηλώσεις προτίμησης (συνημμένο έγγραφο) σύμφωνα με τα κενά και να τις αποστείλουν  στη Δ.Δ.Ε. Αχαΐας μέχρι αύριο Τρίτη 9-3-2021 και ώρα 11:00

Η δήλωση σχολείων ή μη αποδοχής πρόσληψης θα πρέπει να σταλεί αποκλειστικά με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ( mail@dide.ach.sch.gr).

Αφού παραλάβουμε τις δηλώσεις σας στη συνέχεια θα  ανακοινώσουμε  στην ιστοσελίδα μας τις αποφάσεις τοποθέτησης του δ/ντή της ΔΔΕ Αχαΐας. (9-3-2021)

Οι αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί οφείλουν να παρουσιαστούν στο σχολείο τοποθέτησης τους εντός δύο (2) ημερών από την ημερομηνία απόφασης τοποθέτησης φέροντας μαζί τους τα δικαιολογητικά πρόσληψης. (συνημμένο έγγραφο)

210308Yπεύθυνη-Δήλωση-μη-αποδοχής-πρόσληψης

210308ΔΗΛΩΣΗ-ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ-ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ